V Krnově vzniká školní ulice

Aktuální fotografie projektu zavádění zóny 30 v okolí ZŠ a budování školní ulice.

Změna dopravního řešení se týká území vymezeného ulicemi Albrechtická, Seifertova, M. Gorkého a Rooseveltova. „V celé oblasti bude zavedena zóna 30. V Seifertově ulici, na vjezdech do zóny z ulic Albrechtické a Maxima Gorkého, budou vybudovány zpomalovací prahy a v křížení ulic Seifertovy a Máchovy zvýšená křižovatka. V uličce vedoucí kolem hlavních vchodů do obou pavilonů základní školy bude zřízena plnohodnotná školní ulice s celodenním zákazem vjezdu všech motorových vozidel mimo zásobování a vozidel obyvatel Janáčkova náměstí a zaměstnanců školy.

Budování zvýšené křižovatky ulic Seifertova / Machova

Budování zvýšeného prahu při vjezdu z Albrechtické ulice

Pozitivní a inspirativní je umístění tabule vysvětlující zavádění školní ulice