Úpravy ulice Tyršova, Nový Jičín

V Novém Jičíně probíhá další etapa úprav ulice Tyršova. Předmětem stavebních prací je vybudování nových zpevněných ploch, úpravy travnatých ploch, výsadba zeleně a umístění městského mobiliáře.

Fotografie byly pořízeny 1.7. 2024.

Ulice Tyršova, tvořící část parků kolem historického jádra města, prochází postupnou úpravou. Stavba bude realizována podle ideové studie „Návrh řešení “horní“ části ulice Tyršova v Novém Jičíně“ zpracované městským architektem Ing. arch. Martinem Maternou v 12/2023.

pramen: ezak.novyjicin.cz