Rozšíření ZŠ Baška

V Bašce probíhá přístavba a celková rekonstrukce objetu ZŠ.

Vizualizace:

zdroj: baska.cz

zdroj: ceskatelevize.cz

1. Jája :

Tak snad se tam aspoň dětem bude líbit a budou tam mít teplo, dostatek světla, velkou tělocvičnu a kdoví co ještě.
    Jinak to vypadá, jako když pejsek s kočičkou pekli dort.
    Dát „modernu“ něco, co vypadá jako opravené nádraží, pak něco co vypadá jako vstup do krematoria s tmavým obkladem nebo jako opravené MS-OB a vedle toho něco, co vypadá jako starý zateplený barák, chce hodně fištróna :D.
    Kdysi u architektů frčela šedá a červená a dneska koukám, že šedá a zelenožlutá.

2. Honza :

Jezdívám kolem a stavba vypadá (pro mě překvapivě) skvěle. Nenapadlo by mne, že mix stylů tvořících jeden objekt může vypadat tak hezky. Střídat se tyto styly v běžné uliční zástavbě, budou jako pěst na oko. Tady to ale překvapivě funguje. Mám za to, že nová škola bude podněcovat kreativitu dětí i učitelů.

3. Hanys :

dnes jsem jel asi po dvou letech přes Bašku a čuměl jsem,jak se dá krásně stavět.Smekám před základní školou.