Fotky dokončené rekonstrukce fasády domu mezi ulicemi Pivovarská a Velká. Ze strany ulice Velká byl ponechán původní obklad a vyměněny pouze okna.
Rekonstrukce domu Pivovarská
acdlcia [msstavby.cz] | 16.9.2013 | OSTRAVA | #centrum | 6 Comments
Komentáře
Napsat komentář
Napsat komentář
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.
Hynek [msstavby.cz] :
smoulova? jak myslite, no. a ten zbytek asi az naprsi a uschne (tedy az naprsi, tak vlevo dostanou chodci sprchu jako bonus). k tomu jenom osvezeni pameti, jak to vypadalo:
16.09.2013 13:06Michal :
A přízemí necháme na jindy?
16.09.2013 16:41johny :
Úderník je pryč! :-(
16.09.2013 18:11Pavel :
Bez přízemí opravdu povedená rekonstrukce…
16.09.2013 20:01mm :
Můj názor na tuto rekonstrukci? Doslova k pláči. V centru města tak zmršit objekt jsem ještě neviděl. Ta budova se mohla daleko lépe zviditelnit. Ať už barevnější fasáda, nebo nějakou stříšku dole, či barevná okna, výlohy na dvě věci a ta lampa, co tam trčí je přímo úžasná. Také jen u nás se může stát, že sex shop je naproti divadla loutek. Nedala se budova udělat lépe a lépe i využít?
17.09.2013 16:13Jarda :
Nebuďte takoví pesimisté, vlastník prostě udělal rekonstrukci na jakou měl peníze, ta budova nebyla ani předtím žádná výhra.
17.09.2013 17:10