Byla odstraněna celá původní konstrukce včetně podkladové vrstvy. Zůstala pouze zadní stěna s napojením na novější část směrem k ulici Výškovická.

Byla odstraněna celá původní konstrukce včetně podkladové vrstvy. Zůstala pouze zadní stěna s napojením na novější část směrem k ulici Výškovická.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
pet :
konečně asi zjistili,že obchodňak nemá byt jenom z plechu,ale má nějak vypadat!
27.07.2012 15:16Summerboy :
A kde berete tu jistotu, ze po rekonstrukci bude nejak vypadat? Hlavnim duvodem rekonstrukce neni estetika, ale technicke problemy, ne?
27.07.2012 17:08centos :
Škoda že s tím začali paralelně s otevřením Fukušimy. Aby tam lidi nepřestali chodit.
27.07.2012 18:44pet :
Podle mě díky velké konkurenci si budou dávat větší bacha, aby to nějak vypadalo.
27.07.2012 20:13centos :
No to ano, ale nějaká kultura nakupování jako kdysi teď v Avionu není. Byl jsem tam asi dvakrát a vypadá to tam ‚jak‘ na staveništi, tj. hnusně. Ale doufám, že se tam lidi po otevření vrátí.
27.07.2012 20:34aldik :
Tak zrovna Avion není jen tak nějaká hnusná plechová krabice, jsou tady jiné centra které vypadají hůře (retail park u futura, makro v hrabové..)
29.07.2012 10:03Nimrod :
O technických problémech nevím (možné to je), ale dle mého názoru je jedním z hlavních důvodů udržení konkurenceschopnosti na trhu (ostravském, který je fakt silně naddimenzován). Musí modernozovat, aby si udrželi zákazníky = aby si vydělali. Takže je v tom zase jen obchod, nic víc.
30.07.2012 07:32thrpst :
Rekonstrukce je z důvodu špatného podloží do kterého zatékala voda a stavba se různými způsoby pohybovala. Jde hlavně o výměnu materiálu v podloží.
30.07.2012 10:12