Novostavba dílen a sportoviště pro SŠ technickou Opava

Střední škola technická v Opavě se dočká nových dílen a sportovního hřiště. Byla vypsána veřejná zakázka na zpracování projektových dokumentací.

Části veřejné zakázky jsou:
část A: Zpracování PD novostavby dílen Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektových dokumentací, a to dokumentace pro vydání společného povolení (DUSP), projektová dokumentace provozních souborů, dokumentace pro provádění stavby (DPS) včetně všech potřebných průzkumů. Dále je předmětem zakázky výkon inženýrské činnosti a autorský dozor. Předmětem stavební akce je novostavba dílen ve stávajícím uzavřeném areálu školy. V nově vybudovaném halovém objektu budou soustředěny dílny pro výuku na obráběcích strojích. Specifikace CNC strojů není součástí předmětu zakázky. Projektové dokumentace budou vycházet z architektonické studie zpracované oprávněnou osobou, a to DUPLEX s. r. o., 28. října 875/275, 709 00 Ostrava. Tato studie tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Vybraný dodavatel bude vycházet při zpracování předmětu této zakázky z této studie ve znění dodatku, který tvoří přílohu této zadávací dokumentace.

část B: Zpracování PD venkovního hřiště Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektových dokumentací, a to dokumentace pro vydání společného povolení (DUSP), projektová dokumentace provozních souborů, dokumentace pro provádění stavby (DPS) včetně všech potřebných průzkumů. Dále je předmětem zakázky výkon inženýrské činnosti a autorský dozor. Předmětem stavební akce je novostavba venkovního sportoviště navazujícího na novostavbu dílen a areál objednatele.

Projektové dokumentace budou vycházet z architektonické studie zpracované oprávněnou osobou, a to Libor Horák – hProjekce, Holasická 1069/57, 747 05 Opava – Kateřinky.

Vizualizace novostavby dílen pochází z architektonické studie, jenž je součástí příloh veřejné zakázky:

zdroj: tenderarena.cz