Mendelova střední škola

Poměrně barevnou obnovou fasády prochází v aktuální době budova Mendelovy střední školy na ulici Divadelní v Novém Jičíně.

Stav před stavebními pracemi

1. Alena :

Ve městě se opravuje, což je dobře, ovšem dále od centra už není ani na celý chodník, tak se opraví jen polovina.

2. Jitka :

Ano, souhlasím s paní Alenou i s tím, že nejen se udělá chodník polovičatě, ale dokonce ani tak nutná kanalizace dodnes chybí a to v úseku od Tonaku po Nádražní ulici, po které se stále, již několik let a marně volá. Kdy se začne město zajímat o tento neodkladný problém? Vypadá to, že periferie není to pravé ořechové. Mám pocit, že už se budeme po letech obrátit nejlépe na TV.

3. Rocky :

Milá Jitko pláčete na špatném hrobě. Mendelovy školy bohužel nepatří pod Město Nový Jičín. Tady vám nikdo z vaším problémem nepomůže, myslím že ani TV:/